Home / Regulamin

Regulamin

PRODUKTY Z GWARANCJA
Wszystkie produkty zostały wydrukowane daty ważności. Jeśli otrzymasz produkty z minionymi tej pory ich nie używać i skontaktować się z nami. O ile nie zaznaczono inaczej, z zastrzeżeniem praw ustawowych w odniesieniu do jakości i przydatności do określonego celu, wykonujemy żadnych oświadczeń ani nie udziela żadnych gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, w jakiejkolwiek formie w odniesieniu do produktów sprzedawanych.
ZASTRZEŻENIE
Nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wykorzystanie wszelkich dostarczanych produktów. Materiały zawarte na tej stronie (oraz na jakichkolwiek witryn połączonych z i do tego miejscu) jest do ogólnych celów informacyjnych i nie są przeznaczone do promowania lub wspierają przyjmowanie sterydów anabolicznych / androgennych lub innych narkotyków. Przeglądając te informacje i zakup sterydów użytkownik zgadza się na zawsze zapisać nieszkodliwe anabolików Kupię, jego kierownictwo, dyrektorów, lub nadaje od wszelkich szkód poniesionych wyniknie, znane lub nieznane, przewidziane i nieprzewidziane.
Nie opowiadają, zachęcać, posiadać, lub próby uzyskania sterydów anabolicznych lub innych substancji kontrolowanych i nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za działania podejmowane przez naszych klientów i widzów.
Opisy i opinie przedstawione w tym miejscu nie są sugestie lub porady medyczne, lecz są zasadniczo oparte na wartościach spekulacyjnych i subiektywnych. Każdy sportowiec, który rozważa biorąc te leki należy zawsze najpierw skonsultować licencjonowanego lekarza jako ich niewłaściwego stosowania bez nadzoru i mogą powodować szkodliwe i trwałych efektów ubocznych. Jesteśmy stanowczo potępiać podawania leków do nieletnich do lepszych wyników sportowych.
DOSTAWA PRODUKTÓW
Opakowujemy przedmioty na papierze fotograficznym węgla. Xray nie przeniknie. Na Państwa życzenie, możemy ukryć swoje towary do zabawek, kaset wideo, zabawki, itp
Będziemy dostarczać zamówiony towar do daję przez Użytkownika w momencie dokonaniu zamówienia.
ZASADY ZAKUPÓW
Aby zamówić produkty lub usługi od nas trzeba miec co najmniej 18 lat.
nie ponosi żadnej odpowiedzialności za potwierdzenie wymogów przywozu i przepisów zakupu i kraj nabywcy pochodzenia. Wszystkie produkty są wysyłane
• na pełne ryzyko kupującego.
• w porozumieniu z gospodarstwa zastrzeżone kierunku żadnych działań prawnych, które mogą być wytoczone przeciwko nabywcy, jeżeli nie działają zgodnie z przepisami i prawem przywozu kraju docelowego.
Ceny podlegają zmianie zgodnie z Międzynarodowymi kursów walut oraz zmiany cen kosztów bez uprzedzenia.
Dostępność produktów jest poddawana zmianie bez uprzedzenia.
Zamów odwołania po przetworzeniu płatności nie są akceptowane.
Po będzie zakup otrzymasz ellectronic ustawy, która obejmie swój numer zamówienia, specyfikację zamówienia, nazwę użytkownika i hasło (które zostaną / zostały wybrać / n), osuszono pozwoli Ci sprawdzić status swojego zamówienia.
ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Jeśli nieprawidłowe informacje wysyłka jest przez nabywcę, kolejność może być misdelivered i / lub zwrócona do nadawcy. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za straty rzędu spowodowane tym misdelivery lub strat występujących. Głównym powodem jest to, że wysyłane są już odzyskać ze względu na dyskretną wysyłkę.